Motokroso Varzybos Kedainiuose
HOBBY
Lap Time HOBBY KVALIFIKACIJA
 
  N13 DANAUSKAITE UGNE VEDAVAS KEDAINIAI
 Rank: 12 Nbr of Lap: 6 Best Lap: 02:21.982 Speed :
- Box -02:27.98702:22.75002:21.98202:24.37502:23.138
 
  N3 MICKUNAITE DIANA KIRAI MAZOJI LIETUVA
 Rank: 14 Nbr of Lap: 9 Best Lap: 02:30.490 Speed :
- Box -02:46.61602:33.53902:33.09602:30.49002:31.46502:32.84602:34.69202:30.534
 
  N24 RIDIKAS ROMAS SPHAGNUM KELME
 Rank: 3 Nbr of Lap: 9 Best Lap: 01:46.336 Speed :
- Box -01:56.62801:47.51901:48.23801:46.33602:02.72807:29.50001:52.87801:50.917
 
  N27 KAUSIUS GINTAUTAS SPHAGNUM KELME
 Rank: 2 Nbr of Lap: 11 Best Lap: 01:45.399 Speed :
- Box -02:07.32401:49.62701:47.10501:48.33601:49.24101:48.05502:26.27201:45.39902:02.307
01:49.126
 
  N47 BIGENIS PAULIUS BALTIJOS MOTOKLUBAS KAUNAS
 Rank: 9 Nbr of Lap: 11 Best Lap: 01:57.424 Speed :
- Box -02:07.32401:59.44801:57.42401:59.33602:01.27302:02.33402:02.56702:07.48702:02.805
02:01.146
 
  N51 MACHROV ZYGMUND PAGIRIU MOTOKROSAS VILNIUS
 Rank: 5 Nbr of Lap: 12 Best Lap: 01:49.830 Speed :
- Box -02:01.15001:49.83001:52.35801:54.01802:09.14402:12.17002:01.93601:53.21601:58.075
01:59.82002:21.265
 
  N77 KIZNIS ARUNAS ARMADA MX
 Rank: 4 Nbr of Lap: 11 Best Lap: 01:48.390 Speed :
- Box -02:05.95001:54.45601:56.12001:52.36801:52.00101:50.79504:35.08501:48.39002:00.637
02:01.060
 
  N186 BARANAUSKAS DEIVIDAS DAKARAS SIAULIAI
 Rank: 1 Nbr of Lap: 11 Best Lap: 01:45.025 Speed :
- Box -01:47.65301:47.09501:49.69301:46.53502:08.69301:45.02501:55.18901:55.03501:59.477
02:47.070
 
  N349 MACHROV EDMUND PAGIRIU MOTOKROSAS VILNIUS
 Rank: 10 Nbr of Lap: 11 Best Lap: 01:58.089 Speed :
- Box -02:09.71201:59.59501:58.08901:58.35601:58.82602:00.40602:03.18302:06.14702:00.583
02:00.851
 
  N811 VALENTAS TOMAS ARMADA MX
 Rank: 7 Nbr of Lap: 12 Best Lap: 01:53.709 Speed :
- Box -02:10.08901:56.77901:53.70901:55.16801:57.06002:00.74101:56.12501:56.97101:57.732
01:57.21101:58.368
 
  N1231 KUPRISCENKO DEIVIDAS SPHAGNUM KELME
 Rank: 6 Nbr of Lap: 8 Best Lap: 01:51.713 Speed :
- Box -02:09.92002:01.08401:53.43401:52.75901:53.24301:51.71301:52.286
 
  N691 VASILEC MICHAIL BALTARUSIJA
 Rank: 11 Nbr of Lap: 8 Best Lap: 02:09.426 Speed :
- Box -02:23.21102:12.56302:09.42602:14.80402:12.45102:09.61202:12.008
 
  N79 ZILINSKAS MODESTAS INDV
 Rank: 8 Nbr of Lap: 11 Best Lap: 01:55.858 Speed :
- Box -01:58.87201:59.65002:01.41601:59.75902:00.28801:55.85801:58.41301:59.18001:56.243
01:57.801
 
  N17 GUSTAITYTE IEVA ARMADA MX
 Rank: 13 Nbr of Lap: 9 Best Lap: 02:27.418 Speed :
- Box -04:43.29302:30.72502:29.04502:31.63002:27.75902:28.79202:29.69702:27.418
 
  N171 DVARIONAITE ERIKA ZEMAITIJA PLUNGE
 Rank: 15 Nbr of Lap: 2 Best Lap: 02:52.012 Speed :
- Box -02:52.012
Timekeeper : WWW.PORTERIS.COM 19-06-2011 16:12:09
Timekeeping by Orion Transponder - www.orion-timing.com