Motokroso Varzybos Kedainiuose
HOBBY
Dtail Chrono HOBBY II VAZIAVIMAS
 
  N13 DANAUSKAITE UGNE VEDAVAS KEDAINIAI
  Rank: 12 Nbr of Lap: 9 Best Lap: 02:20.105 Speed :
- Box -02:22.10702:20.36402:20.44402:23.27702:21.61302:23.12102:20.10502:22.18302:20.402
 
  N3 MICKUNAITE DIANA KIRAI MAZOJI LIETUVA
  Rank: 13 Nbr of Lap: 9 Best Lap: 02:24.907 Speed :
- Box -02:26.18402:24.93902:26.22802:24.90702:27.70902:30.27802:29.30302:29.01402:31.188
 
  N24 RIDIKAS ROMAS SPHAGNUM KELME
  Rank: 2 Nbr of Lap: 11 Best Lap: 01:46.935 Speed :
- Box -01:48.06801:46.93501:58.46601:53.81901:51.26801:53.49401:52.31701:54.11401:54.005
01:55.44201:59.742
 
  N27 KAUSIUS GINTAUTAS SPHAGNUM KELME
  Rank: 1 Nbr of Lap: 11 Best Lap: 01:47.481 Speed :
- Box -01:49.79901:47.48101:49.59801:49.69601:51.85001:51.06801:51.50901:51.72901:51.661
01:50.83101:51.515
 
  N47 BIGENIS PAULIUS BALTIJOS MOTOKLUBAS KAUNAS
  Rank: 7 Nbr of Lap: 11 Best Lap: 01:53.802 Speed :
- Box -01:55.52401:53.80201:54.18501:55.90001:59.55101:57.57602:00.35402:03.10602:04.228
02:03.92402:02.701
 
  N51 MACHROV ZYGMUND PAGIRIU MOTOKROSAS VILNIUS
  Rank: 5 Nbr of Lap: 11 Best Lap: 01:52.011 Speed :
- Box -01:52.01101:52.04601:53.95901:54.02501:55.45501:56.44301:55.96401:57.63901:57.035
02:03.25402:06.180
 
  N77 KIZNIS ARUNAS ARMADA MX
  Rank: 3 Nbr of Lap: 11 Best Lap: 01:49.750 Speed :
- Box -01:56.10101:53.94101:52.46201:49.75001:54.71201:51.24101:52.75901:55.52601:56.934
01:54.22101:53.073
 
  N186 BARANAUSKAS DEIVIDAS DAKARAS SIAULIAI
  Rank: 15 Nbr of Lap: 4 Best Lap: 01:47.278 Speed :
- Box -01:47.88601:47.29501:47.27801:49.392
 
  N349 MACHROV EDMUND PAGIRIU MOTOKROSAS VILNIUS
  Rank: 8 Nbr of Lap: 10 Best Lap: 01:58.699 Speed :
- Box -02:00.96701:58.69901:59.06401:59.84002:03.53102:05.07902:02.59102:01.52302:02.677
02:06.777
 
  N811 VALENTAS TOMAS ARMADA MX
  Rank: 4 Nbr of Lap: 11 Best Lap: 01:51.177 Speed :
- Box -01:54.00901:55.61601:56.58601:56.93101:57.52601:51.17701:53.08501:56.58001:55.938
02:01.622
 
  N1231 KUPRISCENKO DEIVIDAS SPHAGNUM KELME
  Rank: 6 Nbr of Lap: 11 Best Lap: 01:48.698 Speed :
- Box -01:53.22801:53.44901:52.11601:53.03401:53.26601:52.13702:01.13501:56.13101:57.535
01:48.69802:48.324
 
  N691 VASILEC MICHAIL BALTARUSIJA
  Rank: 10 Nbr of Lap: 10 Best Lap: 02:06.768 Speed :
- Box -02:06.76802:06.82102:08.25402:09.01902:10.50602:12.23002:13.91302:14.01002:13.791
02:12.288
 
  N79 ZILINSKAS MODESTAS INDV
  Rank: 9 Nbr of Lap: 10 Best Lap: 02:00.790 Speed :
- Box -02:00.79002:02.91002:05.23602:04.89502:03.93802:03.28002:03.80302:03.70502:02.209
02:02.796
 
  N17 GUSTAITYTE IEVA ARMADA MX
  Rank: 14 Nbr of Lap: 8 Best Lap: 02:31.402 Speed :
- Box -02:31.49202:31.40202:36.73202:33.77902:33.40402:37.07802:32.52202:33.698
 
  N171 DVARIONAITE ERIKA ZEMAITIJA PLUNGE
  Rank: 11 Nbr of Lap: 9 Best Lap: 02:08.349 Speed :
- Box -02:11.97302:08.34902:09.10902:08.82702:10.78702:11.70802:17.63102:45.14502:20.326
 
Timekeeper : WWW.PORTERIS.COM 19-06-2011 16:12:50
Timekeeping by Orion Transponder - www.orion-timing.com